Promocje i nowości

Wizualizacja

Zobacz również...
Adres

POL-GIPS
Tomasz Szewczyk
Al. Armii Krajowej 10
27-300 Lipsko

tel./fax: 48 378 11 68
kom: 606 812 300

Tu jesteś: Oferta > Docieplenia budynków
Docieplenia budynków

akamitFirma "AKAMIT" działa w sektorze chemii budowlanej, jest marką obecną od dwóch lat na rynku polskim, czeskim i słowackim. Współpraca ze światowymi koncernami pozwala jej działać w oparciu o wiele innowacji zarówno w dziedzinie produkcji jak i w logistyce oraz obsłudze handlowej klienta. Firma AKAMIT produkuje tynki akrylowe, farby akrylowe i silikatowe oraz barwi według własnego wzornika kolorów lub wzornika NCS do uzgodnienia.)

 


caparolFarby i tynki Caparol do zastosowania wewnątrz i na elewacje odpowiadają najwyższym wymogom estetycznym i technicznym. Ta grupa materiałowa obejmuje ekologiczne farby dyspersyjne i tynki żywiczne, silikatowe farby i materiały powłokowe oraz farby na bazie żywic silikonowych. Szczególną wagę firma Caparol przykłada do produktów nie zawierających substancji szkodliwych jak np. bezemisyjne i bezrozpuszczalnikowe farby w grupie E.L.F.)

 

 


 

ceresitPrawidłowe ocieplenie ścian zewnętrznych budynku pozwala zmniejszyć koszty ogrzewania o ok. 30%. Zimą dom trzyma ciepło, a w czasie upałów panuje w nim miły chłód. Przy okazji ocieplania można odnowić budynek – warstwa izolacji termicznej pozwala zamaskować ewentualne nierówności i pęknięcia ścian, a tynk zewnętrzny i farba elewacyjna zapewniają barierę przed wpływem warunków atmosferycznych i nadają elewacjom nowy wygląd. Systemy Ceresit do ociepleń oraz wykończenia elewacji to gwarancja najwyższej jakości oraz najlepszego efektu wizualnego.)

 


 

technitynkTynki produkowane przez firmę TECHNITynk to dekoracyjne tynki strukturalne przeznaczone do ręcznego wykonywania tynków wewnętrznych i zewnętrznych. Można je stosować na wszystich równych i nośnych podłożach mineralnych takich jak: beton, gips, płyty gipsowo-kartonowe i inne. Tynki tworzą powłokę paraprzepuszczalną, hydrofobową. Charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia, warunki atmosferyczne, zmywalne.)

 


kabeOdpowiednie podkreślenie walorów dekoracyjnych i architektonicznych budynku, jak i nadanie mu indywidualnego charakteru a przede wszystkim skuteczna ochrona przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych, to zadanie dla kompletnych systemów ociepleń, tynków i farb na elewacje marki Farby KABE. Wybierając z szerokiej palety faktur, uziarnienia i kolorów stworzyć można elewacje o niepowtarzalnym stylu i jakości, zabezpieczone na długie lata. Zastosowanie systemów ociepleń ścian zewnętrznych budynków Farby KABE pozwala na ograniczenie zapotrzebowania na energię grzewczą, a także wpływa na redukcję zanieczyszczenia środowiska.)