Promocje i nowości

Wizualizacja

Zobacz również...
Adres

POL-GIPS
Tomasz Szewczyk
Al. Armii Krajowej 10
27-300 Lipsko

tel./fax: 48 378 11 68
kom: 606 812 300

Tu jesteś: Oferta > Materiały budowlane
Materiały budowlane

Od 2001 r. t prowadzimy własną hurtownię materiałów budowlanych oraz mieszalnię farb i tynków. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować jeszcze niższe ceny na materiały budowlane m.in. na materiały dociepleniowe, pokrycia dachowe, płyty gipsowo-kartonowe, wełnę, kleje do glazury, cegły klinkierowe, itp. Pozwala to nam również elastycznie dopasować się do potrzeb klienta (np. zapewnienie kontynuacji koloru w przypadku zakupu materiału etapami). Dysponujemy własną bazą transportową. Nasi dostawcy to wiodący w branży producenci tacy jak: Ceresit, TechniTynk ,KABE, itp.

Mieszalnia farb i tynków

Aby móc bardziej elastycznie odpowiadać na potrzeby naszych klientów otworzyliśmy własną mieszalnię farb i tynków zewnętrznych.

Zapewnia to Państwu wiele korzyści:

  • skrócenie czasu oczekiwania na zamówienie materiału o wybranym kolorze (wydanie "od ręki")
  • kontynuacja koloru (gdy zabraknie tynku lub farby - umieszamy go dokładnie w tym samym kolorze, który został wybrany wcześniej) co w konsekwencji daje:
    • możliwość zamawiania mniejszej partii materiału i natychmiastowego dokupienia go z tymi samymi parametrami (nie ma ryzyka, że zostanie niezużyty),
    • możliwość barwienia według indywidualnej receptury,
Hurtownia materiałów dociepleniowych

Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową, jak i detaliczną wszelkich materiałów związanych z wykonywaniem dociepleń, wykańczaniem elewacji oraz innymi usługami budowlanymi. Dzięki starannej selekcji producentów, których towary oferujemy znajdą je Państwo u nas po wyjątkowo atrakcyjnych cenach. W naszej ofercie posiadamy również produkty renomowanych firm o długoletniej tradycji w branży.