Promocje i nowości

Wizualizacja

Zobacz również...
Adres

POL-GIPS
Tomasz Szewczyk
Al. Armii Krajowej 10
27-300 Lipsko

tel./fax: 48 378 11 68
kom: 606 812 300

Tu jesteś: Oferta > Okna i drzwi
Okna i drzwi

portaWysokie walory estetyczne drzwi Porta - są efektem wysokiej jakości produkcji drzwi, ciekawego wzornictwa oraz specjalnej technologii okleinowania brzegów, a uszczelka ościeżnicy podnosi ich funkcjonalność poprzez gwarancję cichej pracy i szczelności. Wraz z dynamicznym rozwojem, firma poszerzyła asortyment produkowanych przez siebie wyrobów o drzwi wewnętrzne płaskie, lakierowane i laminowane, odpowiadające współczesnym wymogom architektonicznym dla budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej.

 


polskonePOL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Powstała w 1990 roku i przez ponad 21 lat swojej działalności stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej. Ofertę firmy stanowią: drzwi wewnętrzne (malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane); drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), drzwi zewnętrzne, okna drewniane, ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe a także okiennice.

 


dreDRE wykończone są nowoczesnym materiałem, którego podstawowe cechy to wysoka odporność na ścieranie i estetyka porównywalna do oklein naturalnych. Przy projektowaniu skrzydeł drzwiowych, ościeżnic i opasek maskujących firma przykłada dużą uwagę do jakości wykonania i prostoty montażu.

 


gerdaProdukty firmy Gerda zdobywają uznanie już nie tylko w kraju, ale także zagranicą. Kompleksowa oferta drzwi antywłamaniowych, zamków, wkładek, kłódek i samozamykaczy, mnogość opcji i wariantów, a także niespotykana dokładność i precyzja mechanizmów decydują o tym, że Gerda zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera w produkcji systemów zabezpieczeń.

 


pawlikOkna firmy PAWLIK są zgodne z najnowszymi trendami, spełniają najwyższe standardy jakościowe, posiadają wszelkie certyfikaty, atesty i normy zgodne z wytycznymi Normy Europejskiej (CE). Wszystkie produkty są ekologiczne, bezołowiowe, energooszczędne, trwałe i bezpieczne.

 


polskone- okna drewniane